UZMANLIKLAR

Uzmanlıklar

Özgür Âşık Hukuk Bürosu uzmanlık alanları başlıca :

- Şirketler hukuku, yönetim danışmanlığı, şirket için denetim hizmetleri

- Şirket satın almaları, şirket yapılandırmaları, hisse devirleri, değerleme ve teftiş hizmetleri

- Ticaret hukuku ve sözleşmeler, uluslararası ticaret ve inşaat sözleşmeler,

- İnşaat hukuku ve uluslararası altyapı ve inşaat projelerinde avukatlık hizmetleri,

- Uluslararası projelerin finansmanları, teminat yapılandırma, risk analizleri, 

- Davalar ve Uluslararası Tahkim

Hukuk Büromuzun müvekkil portföyünde Türk ve yabancı holdingler, şirketler, inşaat ve mühendislik firmaları, bankalar, finans ve sigorta şirketleri, medya kuruluşları, enerji şirketleri dahil çok farklı sektörler temsil edilmektedir.

Müvekkillerimize verdiğimizin hizmetin azami seviyesini teminat altına almak için, mesleki sorumluluk ve ilgili sigorta poliçeleri bulunmaktadır.

 • Dava ve Tahkim
  Yerli ve yabancı müvekkil şirketlerin mahkemeleri nezdinde temsilleri, dosyaların yargı öncesi teftişi ve davaya alternatif çözüm yolları analizi, dava ikame edilmesi, günlük takibi, raporlanması, sonuçlandırılmasına... »
 • İnşaat Hukuku
  Özgür Aşık Hukuk Bürosu, özellikle Türk müteahhitlik ve mühendislik firmalarının yurt dışında taraf oldukları projelerde avukatlık hizmetleri vermektedir.  Bu kapsamda, Orta Doğu ve Kuzey Afrika başta olmak... »
 • Şirketler Hukuku
  Özgür Aşık Hukuk Bürosu, şirket hisse veya aktif alım ve satımlarında ("M&A practice"), son on yıllık kapsamlı deneyimlerine dayanarak hizmet sunmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız bir çok projede edindiğimiz... »
 • Şirketler Hukuku
  Ana çalışma alanımız şirketlerin tüm hukuki ihtiyaçlarıdır. Şirketin iç yönetimi için gerekli hukuk danışmanlığı hizmetleri, sözleşmeler, iş hukuku, idari mercilerle olan ilişkilerde danışmanlık, marka... »
 • Ticaret Hukuku
  SÖZLEŞME HUKUKU Şirketlerin günlük ticari faaliyetleri esnasında taraf olabilecekleri tüm sözleşmeler faaliyet alanımıza girmektedir. Bunlardan bazıları ; satın alım ve tedarik sözleşmeleri, ithalat ve ihracata... »
 • Uluslararası Sözleşmeler
  Şirketlerin yurt dışındaki faaliyetleri esnasında taraf olabilecekleri tüm sözleşmeler uzmanlık alanımızdır. Bunlardan bazıları :  - İnşaat ve altyapı sözleşmeleri,  - Uluslararası satın alım... »
HABERLER