HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hukuk Büromuz, yerli, yabancı ve çok uluslu şirketlere, finans kurumlarına, hükumet birimlerine veya temsilcilerine, uluslararası standartlarda hukuk hizmetleri vermektedir. 

Müvekkillerimize Türkiye'de ve yurt dışında, en yüksek mesleki ve etik standartlara sıkı sıkıya bağlı kalarak, yaratıcı hukuki ve ticari çözümler sunuyor, yılların deneyimini paylaşıyoruz.

Bunlar, ticaret hukukunun tüm alanları olup, günlük yönetim danışmanlığından, ticari sözleşme ve işbirliklerine, personel ve çalışanlarıyla olan ilişkilerinden, üçüncü kişilerle hukuki ihtilaflarda, dava öncesi sulh anlaşmaları ve dava yoluyla çözümüne kadar, geniş bir yelpazede hukuk alanlarını kapsamaktadır.

Müvekkillerimiz arasında, yerli holdingler, yabancı şirketler, bankalar ve sigorta kuruluşları, finans kurumları, medya ve reklam ajansları, gayrimenkul geliştirme şirketleri, perakende zincirleri de bulunmaktadır.

Yurt dışındaki ortaklarımız ve işbirliklerimiz sayesinde Türk şirketlerini, müteahhitleri ve yatırımcıları, Batı Afrika'dan Orta Asya'ya, Avrupa'dan Güney Afrika'ya, geniş bir coğrafyada temsil etme imkanına sahibiz.

HABERLER