ŞİRKET ALIM SATIMLARI

Şirket alım satımları

Özgür Aşık Hukuk Bürosu, şirket hisse veya aktif alım ve satımlarında ("M&A practice"), son on yıllık kapsamlı deneyimlerine dayanarak hizmet sunmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız bir çok projede edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde, doğru kararların alınabilmesine ve  satış işleminin hızlı ve düzgün bir şekilde gerçekleşmesine destek oluyoruz.

Projelerin boyutuna bakmaksızın, yüksek kalitede birleşme ve satın alma hizmetleri sunmak ve uzun vadeli müvekkil ilişkileri kurmak, temel amacımızdır.

Kriz ekonomisinde şirket satışları, birleşmeleri, aktif devirleri veya ortak girişimler önem kazanmış, duygusal veya mali sebepler, şirket sahiplerinin karar alma süreçlerini olumsuz yönde etkilediği gözlemlenmiştir. Stratejik karar süreçlerinde, bilgi ve deneyim sahibi profesyonel destek, satış işleminin başarısında belirleyici olmaktadır.

Hukuk Büromuz, şirket değerlemesi, incelemesi (legal due diligence), risk analizi de dahil olmak üzere, hukuki sözleşmelerin müzakeresi, kaleme alınması, devir işlemleri, idari başvurular, tescil ve ilanlara kadar geçen tüm satış sürecinde şirket sahiplerinin veya yönetiminin yanında yer almaktadır.

Referanslarımız arasında aile şirketleri, küçük veya orta boy işletmeler, yabancı sermayeli şirketler gibi çok geniş yelpazede kurumlar bulunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler :

-Şirket satış projelendirmesi
-Şirket birleşmeleri ve satın almalar
-Kısmi devir veya aktif devirleri
-Girişim veya risk sermayesi ile finansal ortaklıklar
-Finansman bulma ve yapılandırma

HABERLER